Categories
Lajme

Fevziu e pyet a i ke thënë Sali Berishës ”O rrotë k*r*’, Rama e lëshon gjuhën fare: Erdhe ti dhe ma solle te…


Edi Rama është pyetur lidhur me ak uzat që ka ngritur sot kreu i PD, Lulzim Basha për aferën k orruptive të inceneratorëve. Në këtë moment debati u devijua, dhe gazetarët shigjetuan Ramën duke i kujtuar fjalorin e tij b anal me kundërshtarin pak vite më parë. Pjesë nga debati

Blendi Fevziu: I keni thënë ish-kryeministrit…a ishte për pullë të kuqe?
Edi Rama: Çfarë i thashë? Blendi Fevziu: Tregoja Shkullak…
Shkullaku: I tha rrotë k***
Edi Rama: Atë shprehje e kam thënë nëpër gojë dhe me veten time, njeri jam dhe unë…shpë rthim momenti dhe e nxorre ti se ma sollë kamerën tek goja…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *