Categories
Uncategorized

Djali i Adem Mikullovcit: E falënderoj Kosovën për respektin që ta dha ty babë

Djali i Adem Mikullovcit, aktorit që vdi q para dy diteve, nëpërmjet një postimi prvekës ka falënderuar kosovarët për respektin e treguar për babanë e tij të ndjverë.

Besnik Mikullovci flet për lidhjen që kishin me njëri-tjetrin babë e bir dhe shprehet krenar për respektin që fitoi te njerëzit babai i tij.

“Une Veq dashta me ju faliminderu ni Kosove per respektin Qe e Kan dhon sot per ty baba jeme e ket respekt osht shum fshtir me bo and u did it.”, shkruan ai në Fvacebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *