Categories
Uncategorized

Ardit Gjebrea po bën gati një surprizë për shqiptarët, ja më ke po punon për ta nxjerrë/ Kush e di sa bukur do jetë

Këngëtarja Arilena Ara i hutoi të gjithë pasi ndau me ndjekësit në llogarinë e saj në instagram, një foto me artistin, Ardit Gjebrea.
Për ndjekësit, dyshimet lindën për një bashkëpunim mes tyre. Në foto, të dy janë të veshur me të bardha dhe buzë detit, dhe Arditi është i ulur në piano.

“Moment”, ka shkruar Arilena krah postimit, ndërsa Arditi ka zbuluar se Ara do të jetë pjesë e rubrikës ‘Tani mund të këndosh’ në ‘E diela shqiptare’.

Mjaftoi kjo foto, që të gjithë të bëhemi kureshtarë se çfarë do të sjellin dy këngëtarët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *