Categories
Uncategorized

Na fal Enver’, Rezarta Shkurta publikon letrën për Enver Hoxhën

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta, e martuar me nipin e ish diktatorit Hoxha,  ka publikuar sot në faqen e saj në Instagram një letër që si duket i ka mbërritur në ‘inbox’ nga një qytetar, i cili ka qenë një djalë i ri në kohën e komunizmit e sot është bërë prind….per me teper klikoni te linku me poshte

LINKU

Categories
Uncategorized

Gruaja ishte shtatzënë dhe kurrë nuk shkoi në mjek, dhe më pas ajo lindi një fëmijë që lind një herë në 625 milionë raste

Deri më tani, si Veronica ka vetëm 12 raste të tilla te regjistruara në botë.Kohët e fundit, në Sibir është raportuar një rast i pabesueshëm i shtatëzanisë i cili pothuajse gjithmonë është jashtë injektimit, por këtë herë foshnja arriti të mbijetojë. Një refugjate Ukrainase nga provinca Donbas 31 vjecarja arriti të sjellë një shtatzëni të tillë pa emërimin e mjekut për ekzaminim….per me teper klikoni te linku me poshte

LINKU

Categories
Uncategorized

Milioneri vishet si varfanjak dhe shkon në restorant. Stafi e nxjerr jashtë, por s’do ta besoni atë që ndodhi më pas që i la të gjithë pa fjalë

Ndodh që nga paraqitja fizike mund të paragjykohesh, por edhe të injorohesh. Kjo ka ndodhur edhe me një 23-vjeçar që ka vendosur të bëjë një eksperiment. …per me teper klikoni te linku me poshte

LINKU

Categories
Uncategorized

Tërheq fytyrën më mirë se botoksi, kjo është maska e fytyrës me tre produkte natyrale për çdo femër

Ju nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj! Ne definitivisht nuk rekomandojmë kirurgji plastike, por përzierja e mëposhtme e përbërësve natyral do t’ju ndihmojë qëllimin tuaj….per me teper klikoni te linku me poshte

LINKU

Categories
Uncategorized

Çka po ndodh në Gjermani – Merkel më serioze se kurrë: Ky është paralajmërimi im!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓…per me teper klikoni te linku me posjte

LINKU

Categories
Uncategorized

Ndërrojnë jetë 2 fëmijët e mi tur, prindërit menduan se po luanin, por ata…

Një ngjarje tejet tr ag ji ke ka ndodhur në Alabama, ku 2 fëmiëjt e m it ur të një familje kanë ndërruar jetë t ragj i kis ht, pasi u m b yll ën në një makinë brenda së cilës temperatura shkoi 57 ° C….per me teper klikoni te linku me poshte

LINKU

Categories
Uncategorized

Erdogan jep deklaratën e fortë për vijën kufitare Shqipëri-greqi

Lideri i Turqisë Rexhep Taip Erdogan u prononcua sot në mediat turke për problematikën në vijën kufitare mes Shqipërisë dhe Greqis….per me teper klikoni te linku me poshte

LINKU

Categories
Uncategorized

Ç’po ndodh në Egje? Gjiganti i flotës franceze niset drejt Mesdheut Lindor

Aeroplanmbajtësja Charles de Gaulle e flotës franceze, pritet të mbërrijë në Mesdheun Lindor. Ndërkohë për arsye sigurie, nuk është publikuar asnjë detaj, ndërsa ekspertët mendojnë se po bëhet gati për luftë, pasi ajo është e ngarkuar me avionë luftarakë dhe disa gjeneralë. Ajo është anija e parë sipërfaqësore franceze me energji bërthamore dhe transportuesi i vetëm me energji bërthamore jashtë Marinës së Shteteve të Bashkuara….per me teper klikobte linku me poshte

LINKU

Categories
Uncategorized

Kryeministri Hoti jep lajmin e mirë që po e presin të gjithë

Kryeministri paral ajmëron pagesat e Pakos Emergjente për të kaluar te pjesa e rimëkëmbjes ekonomike….per me teper kliko te linku

LINKU

Categories
Uncategorized

Tani Edi të puthet me Milon

Rezultati i zgjedhjeve në Mal të Zi ishte një shpullë e papritur ndaj elitave të verbëra të perëndimit, ndaj burokratëve të Brukselit dhe atyre që e përdorën kryeministrin tonë Edi Rama, si një kamardare shpëtimi të minutave të …per me teper klikkni te linku me poshte

LINKU