Zbulohet emri i foshnjës së Amit dhe Ermalit!

Burime të Kids Time kanë zbuluar se çifti nuk po binte dakord në lidhje me emrin, megjithëse kishin thënë se po tentonin të bënin një kombinim të emrave të tyre.

Gjithsesi, ata mësuan se vajza u pagëzua me emrin Sia, si këngëtarja e fantastike dhe shume e botërore.

Largo Rekllamen / Lexo Lajmin e Plotë (FOTO)

Teuta tenton të pushojë, por çfarë i bëri Kaia (VIDEO)

Teuta Krasniqi është e martuar dhe ka dy vajza të cilat janë shumë simpatike. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të llojllojshme.

Sot ajo ka publikuar një video përmes së cilën tregon ‘torturën’ që i bën asaj vajza e vogël Kaia kur shtrihet për të pushuar

Largo Rekllamen / Lexo Lajmin e Plotë (VIDEO)

1999: Fjalimi rrënqethës: Momenti kur Bill Clinton dha urdhër të sulmohet Sërbia nga NATO (VIDEO)

19 vjet më parë, SHBA së bashku me aleatët e NATO-s filluan ndërhyrjen ushtarake në Serbi përmes sulmeve ajrore.

Pas refuzimit të kasapit të Ballkanit Sllobodan Millosheviq për të vendosur paqen, presidenti i atëhershëm amerikan Bill Clinton dha urdhrin për fillimin e fushatës bombarduese. Sulmet ajrore vazhduan deri me 9 qershor
Largo reklamën mëposhtë / artikullin

‘Kiamet’ në Shqipëri, Çfarë po ndodh kështu?

Që prej mbrëmjes së të enjtes, hidrocentrali i Komanit dhe Vaut të Dejës ka hapur portat për të shkarkuar ujin.Reshjet e shiut kanë mbushur basenet e këtyre hidrocentraleve përtej nivelit të lejuar, çka ka detyruar KESH-in që të nisë shkarkimet. Intensiteti i shkarkimeve në HEC-in e Vaut të Dejës!

Shih reklamën / Vazhdo të plotë lajmin

5-vjeçari nga Tirana pranohet në organizatën botërore të gjenive, e frikshme ajo që mund të bëjë

Image result for 5-vjeçari nga Tirana pranohet në organizatën botërore të gjenive, e frikshme ajo që mund të bëjë
Lajmi i fundit:
I nderuar lexues, ky vogëlush që shikon në foto është një gjeni.Po, po…një gjeni i cili tanimë është pranuar në shoqatën botërore të gjenive “Mensa Internacional”.

Inteligjenca e tij është e të njëjtit spekter me atë të fizikantit Albert Ajnshtain! Quhet Dionis Senjo, është vetëm 5 vjeç!
Hap relamën / Vazhdo artikllin e plotë

Kërkohet dorëheqja e zëvendëskancelarit austriak për shkak të Kosovës

Kërkohet dorëheqja e zëvendëskancelarit austriak për shkak të Kosovës

Europarlamentari gjerman,Bernd Posselt,ka kërkuar për dorëheqjen e zëvendëskancelarit austriak,Heinz-Christian Strache,pasi në një deklaratë të tij vuri në pikëpyetje shtetësinë e Kosovës.Sipas Posselt,zv.kancelari austriak është njeri i Putinit në Bashkimin Evropian

Austria është një nga shumica e shteteve anëtare të Bashkimit Evropian që ka njohur Pavarësinë e Kosovës!
Hap reklamen / Vazhdo të plotë lajmin