Aksidentohet këngëtarja e njohur kosovare

Këngëtarja kosovare, Adelina Emini, gjatë ditës së sotme është aksidentuar në kufirin Kosovë-Maqedoni. Nuk raportohet të ketë marrë lëndime trupore. Në fotografinë që ka siguruar Express Rozë këngëtarja shihet duke komunikuar me policët e trafikut.

Adelina është ekonomiste me profesion ndërsa pasioni i saj është muzika.
Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

A u martua dhe më kë Buqja e Familjes Moderne?

Xhejlane Godanci padyshim ishte personazhi më komik i serialit vendor ‘Familja Moderne’.

Ajo ende mbahet në mend nga publiku si e tillë, përcjell ORAinfo.

Xhejlanja asnjëherë nuk foli për jetën e saj private, a u martua dhe me kë ajo ende nuk e dijmë pasi aktorja është shumë e rezervuar.
Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Ditë të vështira për Shyreten, burrit të saj i ndodhi e papritura!

emi mësuar që postimet e këngëtares Shyhrete Behluli në Instagram të kenë kryesisht karaktër të punës, sepse zakonisht na njofton për ahengjet dhe projektet muzikore, shkruan Sovrani.infoPor kësaj radhe ajo ka publikuar një foto në InstaStory, ku shfaqet së bashku me bashkëshortin e që po duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit
Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

“Jam shumë mirë, por mjekoni burrin dhe fëmijët…”, fjalët e nënës që nuk di që ka humbur familjen. Qajnë mjekët!

Ajo e ka kaluar rrezikun per jeten, edhe pse demtimet qe ka marre nga aksidenti fatal ku humbi bashkeshortin dhe 3 femijet jane te shumta. Por Evisa Preka e cila vijon te marre mjekimin e bluzave te bardha te Shkodres, ende nuk e di per tragjedine qe i ka ndodhur.

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Ish-gjenerali serb: Luftuam në Kosovë me 150 mijë ushtarë dhe nuk mundëm të bëjmë asgjë kundër UÇK-së

Ish-shefi i Agjencisë për Sigurinë Ushtarake serbe dhe ish-gjenerali i ushtrisë serbe, Momir Stojanoviq në një nga deklaratat e tij të fundit u ka bërë thirrje serbëve që ta pranojnë realitetin dhe të pajtohen me faktin se e kanë humbur Kosovën. Ai thotë nëse nuk kanë mundur të bëjnë asgjë kundër popullit kosovar!
Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Vizitorët e restorantit mbetën të befasuar me minjtë që lëviznin në rresht (Video)

Derisa po drekonin në një restorant në Kinë, vizitorët u befasuan me një grup minjsh që provonin të hynin nën tavolinë.

Ata u ngritën në këmbë dhe përpiqeshin t’i largonin brejtësit, që lëviznin në rresht.“Invazioni i minjve, që janë shndërruar në shumëkëmbësh” si dhe “ikni njerëz, ky mund të jetë fundi”.
Largoje reklamën mëposhtë / artikullin