RRENQETHESE: U martuan, krijuan familje por pas 4 vitesh e kuptuan se janë vëlla e motër

Related image

Një burrë 39-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun” historinë e tij të dhimbshme me gruan e tij, e cila në të vërtetë doli të ishte motra e tij. Ai ka thënë se ka jetuar i lumtur.

Me të pa e ditur se ishte vëllai i saj dhe ka një djalë me të, por me të marrë vesh të vërtetën, kanë […]
Vazhdo lajmin e plote

Lajmi trondit mediat greke e italiane: Nexhmija e dinte që Enveri…

Perkthyesi Bulka pohoi se “homoseksualiteti i Hoxhës, për të cilin e shoqja ishte në dijeni, ka influencuar në historinë e vendit tonë të vogël.Udhëheqësi filloi të hyjë në marrëdhënie homoseksuale në Paris, ku studioi përpara Luftës së Dytë Botërore.

Udhëheqësit kryesorë shqiptarë e dinë se ai i vazhdoi marrëdhëniet e fshehte.
Vazhdo lajmin e plote

Receta që mjeku nuk ua tregon: Mëlçia do të jetë si e re dhe do të dukeni 10 vjet më të rinj

Mëlçia quhet edhe si laborator i organeve që kryejnë funksione të ndryshme, tretjen e yndyrave, hedhjen jashtë të helmeve dhe shumë tjerave. Ushqimi i dëmshëm, shprehitë jo të mira ndikojnë në punën e secilit organ në organizëm.

Kështu edhe në mëlçi. Ushqehuni shëndetshëm, hidhni ushqimet e dëmshme nga menyja.
Vazhdo lajmin e plote

Këto janë problemet shëndetësore që dallohen vetëm nga sytë

Sytë mund të jenë pasqyrë e shpirtit (sipas një proverbi të vjetër), por janë gjithashtu një pasqyrë e qartë e shëndetit, ku informacioni që ata mund të zbulojnë është i jashtëzakonshëm.

Shumë probleme shëndetësore shfaqin simptoma në të gjithë trupin – disa në lëkurë, të tjerë në gojë, madje edhe ..
Vazhdo lajmin e plote

DUHANPIRES/ Ja Si duken mushkëritë tuaja pasi keni konsumuar 20 cigare , me mire mos e shikoni !

Nuk është sekret që duhanpirja shkurton jetën. Për të përcaktuar saktë kohën që një cigare mund të marrë nga jeta, hulumtuesit shkencorë tek Universiteti i Bristolit kryen një studim të thjeshtë.mushkeri_duhan

Ata llogaritën diferencën e jetëgjatësisë midis meshkujve duhanpirës dhe jo duhanpirës, dhe numrin e cigareve që ata kishin konsumuar gjatë ditës.
Vazhdp lajmin e plote

EMOCIONUESE: Ky është djali që Gili e aksidentoi para 23 vitesh, Ja çka kishte ndodhur…

Në një intervistë ekskluzive dhënë për emisionin ‘Mirage’ të lajmi.net, këngëtarja Gili ka zbuluar një eksperiencë nga e kaluara e saj të cilën nuk e ka treguar kurrë më parë. Kur ishte në orën e parë ushtruese për vozitje.hdo laj

Para 23 viteve, ajo e kishte aksidentuar një djalë i cili quhet Agron Gashi.
Vazhdo lajmin e plote

Eneda Tarifa thyen heshtjen: Flet më në fund për lajmin e ndarjes nga bashkëshorti

Rreth një muaj më parë, në mediat rozë qarkulloi lajmi se këngëtarja e famshme shqiptare Eneda Tarifa ishte ndarë nga bashkëshorti i saj gjithashtu artist, Erion Zaloshnja.

Gjatë këtij muaji,Tarifa ka zgjedhur të mos e komentojë lajmin,por sot,për herë të parë,ajo ka folur rreth kësaj çështjeje në emsionin ‘Pop Culture”.
Vazhdo lajmin e plote

‘Ku ishe ti ish-k**va e Ramës’: Ema Andrea i mbyll gojën si zonjë aktorit që e ofendoi

Debati për prishjen e Teatrit Kombëtar dhe zgjedhjen e drejtorit të ri ka degjeneruar në ofendime një ditë më parë.

Aktori Genti Kame ka fyer rëndë aktoren Ema Andrea, e cila është dhe kandidate për drejtore, duke e quajtur atë “Ish-kurva e Edi Ramës” dhe “dështake” në një koment në Facebook.
Vazhdo lajmin e plote

Integrimi në BE, Mogherini jep garancitë e para: Ja data e çeljes së negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë

Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian për politikë të jashtme Federica Mogherini, ka folur lidhur me garancitë e para për Integrimin e Ballkanit perëndimor dhe konkretisht Shqipërisë dhe Maqedonisë.

Së pari ajo ka deklaruar se është e impresionuar me dialogun Maqedoni-Greqi duke vlerësuar përpjekjet aktuale që po bëjnë të dyja qeveritë.
Vazhdo lajmin e plote