Truku me aspirinë që të gjithë gratë duhet ta dinë. Rezultatet janë të shkëlqyera!

eq njollat ​​e djersës:Njollat e djersës dhe deodorantit më në fund mund të zhuken vetëm me këtë përbërës.2. Ju jep jetëgjatësi luleve:

Është e trishtueshme të shikosh se si buqetat me lule vyzhken me kalimin e kohës, por kjo ka një zgjidhje.3. E bën lëkurën tuaj të shkëlqejë:Për të gjithë ju që dëshironi një fytyrë të pastër dhe të butë!
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

LAJMI FUNDIT: Vritet me 7 Plumba në Kokë Deputeti Shqiptar…

Është vrarë Deputeti me Prejardhje Shqiptar Savas Kivancik,themeluesi i një prej Puçistëve në Turqi.Trupi i Savas Kivancik, është gjetur së bashku me trupat e tre të tjerëve në një autostradë në Turqin perendimore,transmeton Klan Kosova.

Mjeko-ligjorët bëjnë të ditur se të katër viktimat janë vrarë.Savas Kivancik,ishte një nga themeluesit e La Familia Michaoaca.
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

9 muaj si spektator, pastaj duam titull “baba”/ Letra e mrekullueshme e burrit për gruan pas lindjes

LETËR E HAPUR PËR GRUAN TIME PASI SOLLI NË JETË FËMIJËN TONË TË PARË! “Je e mrekullueshme”.

Këtë frazë e kam përsëritur aq herë gjatë këtyre 72 orëve që kur lindi djali ynë,sa më është bërë gati-gati rutinë.Duket sikur kur e thua shpesh,do ta humbasë kuptimin;se tingujt e rrokjeve do të ngatërrohen.
Largoje reklamën mëposhtë / artikullin

E la Nënën tek shtëpia e pleqve, kur shkoi ta takoj, Nëna i tha diçka që e la pa fjalë të birin

Djali i mërzitur i drejtohet nënës e cila e jepte emanetin e fundit :Nëne po pse nuk ma ke thene kete më parë e po ma thua tani?

Tha : Biri im, unë durova pa freskuese e pa frigorifere, por me dhimbsesh ti sepse nuk je mesuar të jetosh pa to, dhe do ta kesh shum vështirë!
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Vajza dy vjeçare vdiq pasi gëlltiti një bateri nga pajisjet shtepiake, ja çfarë i ndodhi asaj që çdo prind duhet të ketë kujdes

Një baba i zemërthyer ka lëshuar një paralajmërim për prindërit pasi vajza e tij dy vjeçare Francesca, vdiq nga një hemorragji masive e brendshme pasi gëlltiti një bateri litiumi 2 cm, që zakonisht gjendet në lodra dhe pajisje.

Vajza e vogël, ishte aktive, jashtëzakonisht e lumtur dhe plot jetë.
Largoje reklamën mëposhtë / artikullin

Merr fund lëvizja e lirë: Nis zbatimi i Shengenit, kthehen 55 shqiptarë nga autoritetet kufitare

55 udhëtarë shqiptarë që kanë dashur të kalojnë kufirin për të udhëtuar jashtë vendit, janë kthyer nga autoritetet kufitare.

39 ndër ta janë kthyer në Rinas ndërsa të tjerët në pikat tokësore kufitare.Sipas burimeve nga policia, të kthyerit nuk përmbushnin kriteret e përcaktuara në urdhrin e drejtorit të përgjithshëm të policisë!
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Shkuan për të gjetur thesarin e fshehur në mal, 4 persona gjejnë vdekjen

Katër persona kanë humbur jetën në kërkim të një thesari,të cilin një milioner kidhte deklaruar se ka fshehur në malet Rocky.

Milioneri në fjalë është 86-vjeçari Forrest Fenn,i cili shkoi në këtë mal,në dy udhëtim gjatë vitit 2010.Në udhëtimin e parë,ish-tregtari i veprave antike dhe piloti i luftës së Vietnamit.
Largoje reklamën mëposhtë / artikullin

Vdes në krevat mjeket shokohen : Nuk kemi parë kurrë një gjë të tillë

Katie Widdowson ishte vetëm 23- vjeç dhe ishte nëna e një fëmije. Mjekët janë shprehur se plagët janë shkaktuar gjatë kohës që i dashuri Dean Smith e kishte lidhur me pranga.Si pasojë e plagëve ajo ka pësuar atak kardiak.

Gjithashtu mjekët kanë thënë plagët e Katies ishin infektuar keq, aq keq sa nuk kishin parë kurrë diçka të tillë.
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Bashkeshorti ia plas se qeshuresh kur kupton qe gruaja e tij e kishte vene ne loje per 4 vjet mbas vdekjes se saj

Është gjithmonë e vështirë të lëvizësh përpara pas vdekjes së një të dashur.Megjithatë, edhe nëse nuk është më me ne, nuk do ta harrojmë kurrë.Phedre dhe burri i saj Nigel janë një demonstrim i madh për këtë.

Phedre Fitton,fillimisht nga Afrika e Jugut,ishte vetëm 69 vjeç kur vdiq nga kanceri në nëntor 2013.
Largoje reklamën mëposhtë / artikullin

Për shkak të mungesës së pauzës për tualet, detyrohen të veshin pelena në orar të punës

Punëtorët në industrinë amerikane të mishit të pulës, ballafaqohen me probleme të ndryshme në vendin e punës, sidomos kur është fjala për pushimin dhe shkuarjen në tualet.

Pasi punëdhënësit e tyre vazhdimisht ua shkurtojnë kohën e pauzës në mënyrë që të ruajnë ritmin e prodhimit, thuhet në një raport që bazohet gjatë tri viteve!
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë