Ja pija qe pastron 100% veshkat per vetem 1 jave

Veshkat janë organet tona të cilat i filtrojnë toksinat jashtë trupit. Për shkak se toksinat mund të ndikojnë në tërë trupin tuaj, nuk ka dyshim se kujdesi ndaj veshkave është thelbësor për shëndetin tuaj të përgjithshëm.
Pa një dietë të balancuar, konsumim të vazhdueshëm të ujit dhe pastrim të trupit, toksinat mund të mbesin në trup dhe të dëmtojnë veshkat, mëlçinë dhe organet përreth.

Image result for Ja pija qe pastron 100% veshkat per vetem 1 jave
Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë

Skandali nuk ka fund, kush përfshihet tjetër në bisedat e përgjuara të Habilajve

Skandali nuk ka fund, kush përfshihet tjetër në bisedat e përgjuara të Habilajve

Nga bisedat e përgjuara ndërmjet anëtarëve të grupit Habilaj, në dosjen prej më shumë se 400 faqe të Italisë, përfshihet edhe Kosova.

Biseda: Seiti: Dreqi ta hajë, duhet të shkoj edhe në Prishtinë sapo të zbres në Vlorë!

Lexo po ashtu: Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione

Zhdukini hemorroidet e majasëllin si me dorë, kjo kurë popullore bën mrekulli

Rreth 100 kokrra ferreçka gjembaçi përgatiten dhe piqen si kafe, bluhen ose pluhurosen në havan dhe përzihen me 20 lugë

kafeje çaji me mjaltë e jepet nga 1 lugë kafeje çaji në mëngjes esëll dhe 1 lugë në darkë, mbas buke përpara gjumit.
Image result for Zhdukini hemorroidet e majasëllin si me dorë, kjo kurë popullore bën mrekulli
Për të lexuar më shumë hap linkun/linqet më poshtë

Aksident i rëndë, makina përplas karrocën e fëmijës

Aksident i rëndë, makina përplas karrocën e fëmijës. Një fëmijë i cili lëvizte me karrocë fëmijësh nga e ëma, është përplasur nga një makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në qytetin e Vlorës.

27-vjeçari L.C., banues në Vlorë, dyshohet gjatë së martës në lagjen “24 Maji”, duke drejtuar mjetin tip “Ford”, ka aksidentuar fëmijën e mitur 2 vjeçe, banuese në Vlorë.

Lexo po ashtu: Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione