Thuajini lamtumirë erës së djersës me këto mënyra natyrale!

Djersitja e tepërt poshtë krahëve dhe era e pakëndshme është një “problem” që duhet të zgjidhet.Shmangni përdorimin e produkteve kozmetike me përbërje kimike të kujdesit personal për të trajtuar këtë gjë.

Ne do t’ju ofrojmë disa trajtime natyrale që janë mjaft efikase në trajtimin e këtij problemi.Uthull molle (musht): në një shishe sprucuese hidhni pak ujë,vazhdo lajmin e plote

Protesta tek Astiri, Xhoana nget makinën, lideri historik i PS Fatos Nano mbështet qytetarët (GJESTI)

Lideri historik i PS-së, Fatos Nano ka kaluar tek zona e Astrit teksa banorët protestonin për mosprishjen e banesave të tyre.

Teksa bashkëshortja e tij,Xhoana po ngiste makinën,Nano ka përshëndetur protestuesit,të cilët i kanë hapur edhe rrugën.Protesta e banorëve të Unazës së Re ka nisur më shumë se 6 muaj më parë,vazhdo lajmin e plote

Receta popullore që shfryn enjten e këmbëve brenda pak minutash

Receta popullore që shfryn enjten e këmbëve brenda pak minutash.

Një sëmundje e tillë është edema, e cila ndodh kryesisht për shkak të akumulimit të lëngjeve në indet dhjamore të nënlëkurës. Edema shkaktohet zakonisht nga shtatzënia, plagosja, infeksionet në lëkurë, medikamente të ndryshme, hormonet, obeziteti, artriti, probleme me veshkat ose mëlçinë,vazhdo lajmin e plote

Ilaçi që bën mrekulli: Për 10 ditë i shëron thembrat e çara dhe venat varikoze

Për shkak të mungesës së lagështisë në lëkurë, ushqimit të pashëndetshëm, mungesës së kujdesit dhe këpucëve të këqija, ju shpeshherë mund të keni probleme me këmbë – e posaçërisht nga thembrat e çara.

Sidoqoftë, ekziston një ilaç që mund t’ju ndihmojë ta zgjidhni këtë problem, e madje edhe venat varikoze,vazhdo ketu artikullin e plote

LAJMI FUNDIT / Leonora Jakupi në zi, humb këtë person të dashur

Lajmi për ndarjen nga jeta e gazetarit të njohur, Lekë Zherkës duket se e ka mërzitur shumë edhe këngëtaren, Leonora Jakupin.Ajo përmes një fotojë në Instastory ka treguar se sa shumë e ka prekur ky lajm, përcjell ORAinfo.

Leonora ka vënë edhe një mbishkrim ‘rrënqethës’ për gazetarin tashmë të ndjerë,shtyp re,klamen dhe vazhdo

Gazetari Artan Hoxha paralajmëron videon e frikshme: Si Çapajt sulmuan Forcat Operacionale

I ftuar në emisionin “Repolitix” në Report Tv me moderator Denis Mingën, gazetari investigativ i Report Tv Artan Hoxha paralajmëroi publikimin shumë shpejt të një videoje të përplasjes së anëtarëve të fisit Çapja me forcat Operacionale të Policisë disa vite më parë.

Sipas Hoxhës, në megaoperacionin e orëve të para të mëngjesit këtë të premte në Elbasan,lexo lajmin e plote

Reduktoni dhjamin rreth barkut vetëm me këtë përzierje me 2 përbërës

Kanella është një erëz e përdorur gjerësisht në kuzhinë dhe jo vetëm.Ka pafund mënyra në të cilat ajo mund të përdoret,sepse ka veti kurative dhe vlera të larta ushqyese.Është një përbërës perfekt që ju ndihmon të humbni peshë në një kohë shumë të shkurtër.

Gjithashtu,ndikon pozitivisht në të gjithë trupin tuaj,vazhdo artikullin e plote

Përdori vetëm këta tre përbërës dhe humbi gjithë peshën e tepërt

Humbja e peshës është një temë aktuale këto ditë. Kjo për shkak se për shumicën është e vështirë mirëmbajtja e peshës ideale të trupit në shoqërinë të cilën jetojmë.

Dhjami në trup është vështirë të digjet dhe shpesh është e vështirë të arrihen rezultatet të cilat dëshirojmë. Për fat të mirë ka mënyra natyrale që mund ta zgjidhin këtë problem,vazhdo lajmin e plote

Rrëfimi i një babai / Këtë gabim që e bëra unë, mos ta përsëris askush tjetër!

rindërit, të cilët nuk përkushtuan shumë rëndësi kur një defekt i lindjes ishte zbuluar në embrion po flasin në shpresën e ngritjes së vetëdijes për gjendjen më pak të njohur të së cilës vajza e tyre përfundimisht e mposhti.

Foshnja bëri një operacion e cila i riparoj diafragmën e saj në ditën e katërt pas lindjes së saj shkruan Parents,shtyp r,eklamen dhe vazhdo

KETU

“Duan ta bëjnë copë-copë Shqipërinë”, Rama-opozitës: Nxorrën budallenjtë në ballë për t’i vënë zjarrin vendit. Në demokraci pushteti s’merret dot me dhunë po me votë

Kryeministri Edi Rama deklaroi se opozita do që të bëjë ta bëjnë Shqipërinë copë-copë duke nxjerrë në ballë,sipas Ramës një tufë budallenjsh që shkelin ligjin,dhunojnë policinë dhe përfundojnë në burgje.

Nga Kolonja ku ka prezantuar përpara qytetarëve kandidatin e PS për Bashkinë,Erion Isai,shefi i qeverisë tha se opozitës nuk merr pjesë nënë zgjedhje pasi,vazhdo lajmin e plote