E Pabesueshme: Mjeku I Ri, Po E Ndan Pagën Për Studentë!

I ushtron dy profesione, por asnjëri nuk i pëlqen se si funksionojnë në Kosovë. Ai ka zgjedhur një rrugë krejt tjetër. Dëshiron ta bëjë diferencën.

Dhe i tillë mund të konsiderohet. Fitim Haziri (1982) nga Podujeva nuk u ngjan shumë mjekëve në Kosovë e as politikanëve, edhe pse me të dyja merret çdo ditë.
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Zbulohet Mashtrimi I Hashim Thaçit Me Adem Jasharin

Një foto e vitit 1993 e tani presidentit Hashim Thaçi me komandantin legjendar Adem Jashari po del të jetë e falsifikuar. Fotoja që qarkullon prej vitesh u rikthye në vëmendjen e publikut në kuadër të Epopesë së UÇK’së kur Thaçi vendosi ta publikojë në Facebook.

Adem Jashari në Tiranë së bashku me Hashim Thaçin. Kështu tregon një foto !
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Hithra kundër rënies së flokëve. Ja si ti përdorni

Hithra kundër rënies së flokëve. Ja si ti përdorni

Më poshtë po paraqesim një recetë të thjeshtë për të përgatitur një locion me bazë hithrën, e cila do të përdoret pas shampos, në mënyrë që të forconi flokët. Mbani shënim!

Merrni gjashtë gjethe hithre dhe i përdorni për të përgatitur një çaj. Zieni një gotë me ujë, shtoni 6 gjethet e hithrës dhe sapo ato:
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë

Do të habiteni, Shikoni si boksieri Shqiptar i ‘merr jetën’ serbit/ Pamje

Florian Marku fiton ndeshjen e sotme ndaj serbit Stefan Suskavcevic.Floriani u gjend në vështirësi vetëm për pak sekonda pasi serbi e lidhi atë duke e mbajtur afër tij dhe duke mos i lënë hapësirë shqiptarit që ta godasë.Por kjo gjë nuk i zgjati për shumë kohë serbit pasi Floriani menjëherë ka reaguar dhe i kanë mjaftuar 2 minuta që ta nxirrte jashtë loje serbin Suskavcevic, shkruan shqiperiaime.al.Për të shikuar ndeshjen e Florianit ishte dhe Kapiteni legjendar i Kombëtares Shqiptare Lorik Cana i cili ka udhëtuar nga larg për të qenë pranë kampionit shqiptar. Klikoni ne rekIamën me poshtë dhe shikoni videon e plotë:

Pamje të frikshme të përplasjes me kallashnikov në Vlorë, ( o nxirre kallashin bre, e q… nanen ) Pamje!!!

Pak ditë pas përplasjes me armë në Vlora, ku mbetën tre të plagosur janë publikuar dhe pamjet. ReportTV ka publikuar pamjet ekskluzive të përplasjes me armë zjarri në datë 27 shkurt pranë Kishës Ortodokse.
Në pamjet duken 7 të rinj me pistoleta dhe kallashnikov që qëllojnë ndaj njeri-tjetrit me armë zjarri. Nga shkëmbimi i zjarrit nga dy bandat mbetën 3 persona të plagosur. Për te shikuar ketë video trishtuese, klikoni relkamen dhe prisni pak

Tronditet Shqipëria: Sapo ndodhi, Tragjedi e madhe Shpërthen cisterna, 124 persona të plagosur, ka edhe të…(Kujdes Pamjet)

Tronditet Shqipëria: Sapo ndodhi, Tragjedi e madhe Shpërthen cisterna, 124 persona të plagosur, ka edhe të…Të paktën 124 persona janë plagosur rëndë kur një kamion që transportonte naftë, shpërtheu në flakë. Një turmë e madhe njerëzish është mbledhur për të mbledhur karburantin që po rrjedh nga automjeti i përmbysur. Shumica prej tyre janë duke u trajtuar tashmë në spitale. Cisterna ka qenë duke ecur me shpejtësi të madhe, Për më shumë ju sjellim edhe videon kur ndodhi momenti i shpërthimit, shtypni posht reklamenn dhe ju hapet video, kujdes pamjet:

LAJMI FUNDIT: Tragjike, u nisën për tek tezja shuhet e gjith familja ne aksident

U nisën për Bajram tek tezja shuhet e gjith familja ne aksident .Një aksident tragjik në Toronto u morri jeten 3 persona të një familje.Mediat ndërkombëtare bën me dije se viktimat e këtij aksidenti janë 55 vjeç,35 vjeç dhe 5 vjeç.
Flitet se ata ishin nisur për Bajram tek tezja.Ngushllime familjarëve! shtypni posht reklamen dhe menjëher ju hapet video, nëse je i dobët mos e shiko:

Shperndaje

Tani Gjithçka u Zbulua: Francezet e tregojnë të vërtetën, publikohen pamjet e vërteta nga burgu i Marsejës kur masakrohet Florenc Beqiraj, këto janë personat që e kan bërë krimin (Pamje)

Florenc Beqiraj, i riu shkodran i masakruar në një burg të Marsejës, 23-vjeçari ishte në Francë prej dy vitesh e po përpiqej të përfitonte azilin. Ai është ndaluar nga policia dhe për munges dokumentacioni përfundoi në burg. Ku dhe aty u masakrua nga disa persona, në fillim nuk dihej se kush e bëri këtë krim, por pas gjithë hulumtimeve që janë bërë, më në fund francezet e tregojnë të vërtetën, dhe është publikuar video e vërtet nga burgu kur masakrohet Florenci, po ashtu janë zbuluar edhe personat që e kan bërë këtë krim, ju sjellim edhe këto pamje kur ndodhi krimi i rëndë transmeton infozzone, shtypni posht reklamen dhe menjëher ju hapet video, nëse je i dobët mos e shiko:

Shokon raporti i CIA-s: Parasheh mundësinë që Serbia ta sulmon Shqipërinë

Në fillim të viteve ’90-ta amerikanët kishin vlerësuar se ishte i pashmangshëm lufta në Kosovë.

CIA kishte parashikuar se do të ishte e pamundur të mënjanohej lufta në mes Shqipërisë dhe Serbisë, në të cilën ushtria shqiptare do të dilte humbëse, kurse Serbia në një periudhë të caktuar do të pushtonte territore malore brenda kufirit të Shqipërisë.
Hap reklamën

Hap reklamën / Vazhdo artikullin e plotë