Kjo është mësuesesja Shqiptare, e cila i mbijetoj kancerit por vd*iq ne një aksi*dent, histori rrenqethese

Luiza Dule humbi jetën dy ditë më parë si pasojë e një aksid*entii, teksa ishte duke udhëtuar për të shkuar në punë. Familjarë, miq, kolegë dhe nxënës i janë drejtuar banesës së familjes Dule, për t’i dhënë lamtumirën e fundit 48-vjeçares. Mes lotësh ata tregojnë se, Luiza punonte prej vitesh me përkushtim,vazhdo ketu artikullin e plote