Nesër mbylluni në shtëpi, është dita më e ftohtë. Temperaturat do të shkojnë deri në…

90% e territorit shqiptar është mbuluar nga reshje shiu dhe dëbore. E marta do të jetë dita më e ftohtë e javës, me temperatura që do të zbresin deri në -14 gradë celcius. Meteorologët parashikojnë që gjatë kësaj jave nuk do të ketë reshje bore në kryeqytet.
Një sistem vranësirash ka përfshirë veriun ,vazhdo ketu artikullin e plote