hkatërrohet pas 16 vitesh martesa e Arbana Osmanit, zbulohet çfarë ka ndodhur

Një lajm i keq duket se vjen kësaj here për të gjithë fansat dhe dashamirësit e moderatores së njohur dhe shumë të dashur për publikun, Arbana Osmani.
Ndonëse kanë një martesë 16-vjeçare, Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj Ardit Kero kanë ditur të mbajnë thuajse hermetike jetën e tyre familjare,vazhdo ketu artikullin e plote