E FUNDIT/ Meta sulmon dhe zbulon planin e errët të Ramës: Do të ndryshojë kufijtë…

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka reaguar sërish sot në lidhje me ccështjen e ministrit të Jashtëm.Me një status në Facebook, Meta shkruan se ministria nuk mund të jetë një autoshkollë ku ustai kërkon ‘gjeniun’.
Reagimi i plotë i presidentit Ilir Meta:Sot, në momente të rëndësishme të sfidave tona rajonale, vazhdo ketu artikullin e plote