Deputeti Shqiptar i drejtohet Baton Haxhiut : Je një turp i gazetarisë

Deputeti i PS-së, Erion Braçe, ka replikuar sërish me Baton Haxhiun, në lidhje me importin e miellit kosovar në Shqipëri. Nënkryetari i grupit parlamentar socialist, e cilëson Haxhiun si një turp të gazetarisë, që mbron interesa të biznesmenëve të ndryshëm dhe vë gjoba.
“Baton!! Të korruptosh është e ndyrë, shumë e ndyrë,vazhdo ketu artikullin e plote