Ndodh mrekullia! Pas 25 vite martesë lind fëmiun e parë, nëna Shqiptare shpërthen në lot

Mrekullia ka ndodhur me të vërtetë. Një grua është bërë nënë pas 25 vite martesë. Kjo gjë ka gëzuar shumë të emën e cila nga emocionet nuk ka mundur ti ndalë lotët dhe ka filluar të qajë, shkruan Gazeta NewBorn.Ky është njëri prej shumë rasteve të tilla ku pas shumë viteve e ëma lind fëmijë,vazhdo ketu artikullin e plote