Kardiologu Me I Famshem I Zemres Prof.Dr. Zhan Mitrev Jep Receten E Jashtezakonshme Per Zemren Dhe Kancerin (Receta)

Recept per ta bere gjithe trupin gjithnje e me te shendetshem.I pastron enet e gjakut, e mjekon zemren, e permireson teper imunitetin, e pastron melgine e zeze, e permireson shume punen e trurit, mbron nga infrakti dhe sheron nga kanceri.Perben’a:15 LIMONA 12 KOKA HUDHRE 1 KG MJALT-400 GRAM FARA TE GRURIT 400 GRAM ARRA:shtyp re,klamen dhe vazhdo

Menyra e pergatitjes:Merrni 400 gram te grurit te paperpunuar dhe vendosni ne nje kavanoz te xhamit. Mbushni me uje dhe leni te qendroje 10-12 ore. Mbulone me fashe.Pas 10-12 oreve kullone permes gazes dhe lani mire kokrrat e grurit. Nje dite me vone do te paraqiten mugullime me madhesi 1-2 milimeter.