Shpërthen motra e Stresit: Mos u bëni si vëllai im

Arrestimi i reperit, Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, bëri bujë të madhe në media.Për këtë arrestim ka patur shumë reagime edhe nga bota e mediave por edhe nga politika.Së fundmi në lidhje me këtë çështje ka reaguar motra e reperit, Fatjona Lushaj.Me anë të një letre të hapur Fatjona shkruan:Rini vidh tendera si Ministrat tane!shtyp r,eklamen dhe vazhdo

Vidh burrat e tjereve e shitu me milionere si Ministre Olta! Ajo eshte vajze e mire mbaroi studimet ne Usa, nuk kendon RAP! Ani Pse ka kolege Tutore prositutash si Prenga, Roshi , asaj i justifikohen Telefonatat e orgjite me ta.Rini behuni mjeke qe vjedhin e perdhosin bluzen e bardhe duke bere pazare me jeten e njerezve! Vidhet ilaci i dializes,bej nga 17 operacione per syte brenda dites! Vidh organe njerezish , bej pazare me agjensite funerale!