Ja 8 hilet që duhet të dini për një super pastrim të makinës tuaj

Truqet për pastrimin e makinës.1. Pastrues natyror për tapicerinë.Përzieni uthull dhe sodë buke për të krijuar një pastë, pastaj aplikoni direkt në zonën problematike me një furçë dhëmbësh.

Lëre të thahet plotësisht, pastaj fshijeni. Makina juaj do të duket si e re!2.Vaj ulliri lustroar lëkurën..
Hap reklamen / Vazhdo Artikullin