Qfar po ndodh ne Müchen, Kosovari godet me Sakic nje Ruse dhe 2 Serb, ma shajten Flamurin Kuq e Zi (Video)

Nje ngjarje e pazakont ka ndodhur ne Müchen te Gjermanis, ku nje Kosovar ka goditur me Sopat dore 3 persona dyshohet se nje shtetas maqedon, dhe 2 serb.

Sipas disa burimev konflikti ka filluar per kombesi e ku Kosovari nuk ka duruar kur ata i kishin shar Flamurin, te goditurit kan marr lendime..
Hap reklamen / Vazhdo artikullin e plote