“Jozefina Topalli” merr lajmin që i copëton shpirtin

Rudina Dembacaj, aktorja mjaft e njohur për publikun shqiptar për rolin e saj të parë në programe humori, të ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, këtë 1 gusht është zgjuar me një lajm të hidhur.“Me shpirtin e copëtuar lajmëroj humbjen shumë të parakohshme të djalit të xhaxhait, vëllait dhe shokut tim Ali Dembacaj!
Hap reklamën mëposhtë / artikullin