Eksklusive: Flet gruaja që kërkoi kokën e Miloshevicit. Ai nuk ka vdekur ai gjendet në…

Related image
Sllobodan Millosheviqi u akuzua për të udhëhequr një komplot në Kosovë, kur ai ishte President i Republikës Federale të Jugosllavisë, për të dëbuar këtë territor një pjesë e rëndësishme e popullsisë shqiptare, për të siguruar kontrollin serb mbi krahinë. Ajo pretendohet në aktakuzë që forcat nën komandën e tij dëbuar disa 800,000 civilëve shqiptarë të Kosovës, të vrarë qindra burra, gra dhe fëmijë në mesin e kësaj popullate, dhuna seksuale shkaktuar shumë gra dhe shkatërruar dhe plaçkitën pasurinë e shqiptarëve. Aktakuza pohoi më tej se forcat e drejtuara nga Millosheviqi i kryen këto krime sistematikisht në të gjithë Kosovën.
Kliko linkun e meposhtem per me shume :

 

 

 

 
Kliko Linkun

1,919 thoughts on “Eksklusive: Flet gruaja që kërkoi kokën e Miloshevicit. Ai nuk ka vdekur ai gjendet në…”

 1. i have wondershare video converter ultimate for mac , the registration number on the the application doesn’t match the registration number that i bought for my retirement community. It looks like a pirated copy the support email is a false email address. the registration number is grayed out we bought this software for 2-5 people paid 118 dollars can’t even get support. every DVD we burn has looped. Can’t believe they sent me a pirated one. i tried to uninstall the bad copy so i can download a new copy.

 2. Pingback: maglia Lazio
 3. wh0cd416250 [url=http://amoxil18.live/]buy amoxil[/url] [url=http://lisinopril365.host/]order lisinopril online[/url] [url=http://paroxetine247.video/]10 mg paroxetine[/url] [url=http://citalopram2018.host/]citalopram[/url] [url=http://cipromedicaid.doctor/]cipro 500[/url] [url=http://proscar2018.press/]proscar[/url] [url=http://tricor.video/]generic for tricor 145 mg[/url] [url=http://toprolxlmedicaid.doctor/]toprol xl[/url] [url=http://celebrex18.world/]website[/url] [url=http://nolvadex.video/]buy cheap nolvadex online without prescription[/url] [url=http://cephalexin2018.video/]cephalexin[/url] [url=http://proscarmedicaid.doctor/]proscar[/url] [url=http://medrol2018.press/]medrol[/url] [url=http://requip2018.fun/]requip[/url] [url=http://furosemide365.video/]buy furosemide[/url] [url=http://abilify18.world/]abilify[/url] [url=http://advair.video/]advair[/url] [url=http://prednisolone365.press/]prednisolone[/url] [url=http://anafranil18.world/]buy anafranil online[/url] [url=http://valtrexmedicaid.doctor/]buy valtrex online without a prescription[/url] [url=http://mobic18.world/]meloxicam[/url]

 4. wh0cd416250 [url=http://betnovate.video/]betnovate cream over the counter[/url] [url=http://torsemide.video/]torsemide 20 mg tablets[/url] [url=http://avodart.video/]avodart[/url] [url=http://revia.video/]revia 50 mg[/url] [url=http://sildalis2018.fun/]sildalis online[/url] [url=http://levaquin2018.press/]levaquin[/url] [url=http://motrin18.world/]motrin 800[/url]

 5. Pingback: Liverpool tröja
 6. You have to waste less time to search your necessary topic on web, because today the searching techniques of search engines are fastidious. That’s why I fount this post at this place.

 7. Hmmm, yup no uncertainty Google is most excellent in favor of blogging however nowadays word press is also pleasant as a blogging for the reason that its Search engine optimization is fastidious defined already.

 8. This paragraph on the topic of Web optimization is in fact pleasant one, and the back links are genuinely very helpful to market your web site, its also referred to as Web optimization.

 9. One more thing that I would like to share at this place is that, whatsoever you are using free blogging service however if you don’t update your web site on daily basis then it’s no more attraction.

 10. One more thing that I wish for to share here is that, whatever you are using free blogging service except if you don’t update your web site on on a regular basis basis then it’s no more attraction.

 11. I got this web page from my buddy who informed me on the topic of this site and now this time I am browsing this website and reading very informative articles at this time.