Rama fsheh takimin me djalin e Sorosit? Gazetari plas ‘bombën’: ‘Po nisin ndërtimin e Jugosllavisë së Madhe’


Gazetari Dritan Kaba nëpërmjet një statusi në Fb, shprehet se vizita e djalit të multimiliarderit amerikan Xhorxh Soros, në Shqipëri, ka si qëllim krijimin e tregut të përbashkët Jufosllav, ku sipas tij viktima është Shqipëria.
“SOROS NE SHQIPERI SOT
Vucic i sinqerte per viziten e pinjollit te Sorosit, Rama ka frike ta tregoje, si takimin ne New York
Qelllimi: Krijimi i tregut te perbashket jugosllav ku viktime eshte Shqiperia, vendet e punes, bizneset, ekonomia dhe Kombi shqiptar.
Kliko linkun me poshte…

 

 

 

 

 

Mos e humb duke klikuar në hapsirën më poshtë hapeni linkun e plotë