E reja durrsake i jep fund jetës, nëna në gjendje shoku, çfarë tha babai në polici

Prindërit e së resë kanë mbetur të shokuar nga akti tragjik, ndërkohë që babai i saj ka thënë shumë pak fjalë para oficerëve të policisë.“Nuk kishte asnjë problem, ishte natyrë e dashur, nuk kishte shfaqur asnjë shenjë mërzie. Kemi mbetur pa fjalë. Nuk dimë çfarë emri t’i vëmë”, ka thënë i tronditur babai i së ndjerës.Ndërkohë që nëna e saj ndodhet në gjendje shoku dhe nuk ka arritur të thotë asnjë fjalë për uniformat blu, teksa vajton të bijën e ndjerë.
Ditën e sotme e reja u përcoll për në banesën e fundit, duke marrë me vete edhe motivin e aktit fatal.
MOS HUMB !! Tejkalo hapsiren me poshte per me shume informacione