LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi, ‘Vdes Erdogan nga pika në zemër’ (VIDEO)

Shumë turq janë ndier të shokuar. Gjatë lutjes së Bajramit,presidenti Recep Tayyip Erdogan humbi ndjenjat.
63-vjeçari po lutej në xhaminë Mimar Sinan në Stamboll. Pasi humbi ndjenjat,atë e larguan me barelë.
Por presidenti turk u kthye shumë shpejt dhe tha se ndihet mirë.
Zyrtarisht ai tha se arsyeja e humbjes së ndjenjave ka lidhje me presionin e gjakut për shkak të diabetit.
Por gazeta më e madhe gjermane,Bild,shkruan se spekulohet se Erdogan është i sëmurë me kancer.
Që prej katër vitesh spekulohet se ai vuan nga kanceri.

MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për me tepër informacione

5 thoughts on “LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi, ‘Vdes Erdogan nga pika në zemër’ (VIDEO)”

Leave a Reply

Your email address will not be published.