Jeni lodhur nga dietat e mbajtura prej kohësh dhe pa rezultat? Kjo pije do t’ju ndihmojë të humbisni 14 kg në 21 ditë!

Trupi i njeriut është një mekanizëm i përsosur, por që i nevojitet mirëmbajtja dhe përmirësimi të vazhdueshëm. Ju duhet ta pasuroni dietën tuaj me lëndë ushqyese, por ndonjëherë ndodh që e ekzagjeroni dhe kjo përkthehet në përhapjen e sëmundjeve të ndryshme ose probleme të peshës.

Përbërësit:
-Një lugë xhenxhefil
– Një kastravec të prerë në feta
– Disa kokrra limon
-Mente
-Ujë
Përgatitja:
Miksojini të gjitha dhe filloni ta pini përgjatë ditës. Rezultatet do t’ju mahnisin!
Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni linkun e plote