I dilte babai i vdekur në ëndërr, vajza shqiptare zbaton ‘porosinë’, lë burrin në gjumë dhe…

U njohen vete dhe u martuan, por 19-vjeçarja e ka pesuar keq dhe tani ka mbetur vetem me nje femije qe pret ta linde se shpejti.E reja nga një fshat i Korçës është njohur me një 25-vjeçar dhe pa kaluar shume kohe u fejuan e pas tre muajsh u martuan pasi prindërit e vajzës ishin fanatikë.
Siç raporton gazetarja e “Aldo Morning Show”, pas martese çifti ka emigruar në Greqi dhe aty kanë filluar problemet. Pasi vajza ka mbetur shtatzënë, i riu ka filluar ta dhunojë sepse ishte përdorues droge.

“Një 19-vjeçare nga një fshat i Korçës është njohur me një 25-vjeçar të cilin tezja e saj e kishte komshi. Por prindërit e saj ishin shumë fanatikë dhe kjo ka bërë që vajza të mos e njohë shumë djalin dhe të fejohet dhe për 2-3 muaj ata janë martuar dhe kanë emigruar për në Greqi. Në fillim djali sillej mirë dhe pasi ajo ngeli shtatzënë ai ka filluar të ushtrojë dhunë ndaj saj pasi ishte përdorues droge.
Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni linkun e plote