Adi Krasta rrëfen momentin rrëqethës në TV: Kur humba tim atë…

Padyshim qe daljen e tij ne ekran e vlereson i madh edhe i vogel, pasi Adi Krasta eshte nje nga emblemat e gazetarise shqiptare.Ky i fundit ne nje interviste pas shume kohesh dje me Eni Vasilin ne News 24, ka treguar edhe nje moment te veshtire gjate punes se tij ne televizion.

“Humba tim atë në datën 9 janar dhe s’kam patur mundësi edhe gjatë vitit të mbaja zi personale dhe në transmetim nuk dhashë asnjë shenjë.’’ –tha Krasta.
Ai tregon se nëna i kishte thënë si mundi që nuk e përmendi në program dhe ai i ishte përgjigjur se nuk mund të fliste për gjera personale.
Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni linkun e plote