6 plumba në trup të riut për një kapele, rrëfehet ekzekutori: Si nisi sherri dhe pse e vrava

Hermes Beqiri është 23-vjeçari i cili ndërroi jetë ditën e djeshme në spitalin e Traumës në Tiranë pasi kishte marrë 6 plumba në trup dhe nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra.
Është mësuar se sherri midis të rinjve nisi për një kapele dhe përfundoi në nxjerrjen e armëve.

Autori i dyshuar i kësaj ngjarje është 17-vjeçari Ervis Hoxha, me precedentë të mëparshëm penalë.

Ngjarja ndodhi pasditen e djeshme në Shkodër, në lagjen “Guerrile”, në vendin e njohur si “ish-Zooteknika”.
Loading…
MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për me tepër informacione