Luana mposht Ermalin me ”Shiko kush luan” (Video)

Emisioni më i ri në Top Channel theu audienca rekord të shtunën në mbrëmje. Me një formulë të re dhe të freskët Spektakli “Shiko Kush LUAN”, i drejtuar nga Luana Vjollca, nguli para ekranit qindra mijëra shqiptarë.

Programi do të jetë çdo të shtunë në ora 20:50 në ekranin më të dashur të shqiptarëve, “Top Channel”.
“Shiko kush luan”, që prej kësaj të shtune në orën 20:50 është takim i përjavshëm në ekranin e “Top Channel”, me një argëtim rrëmbyes.
Loading…
MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për me tepër informacione