Pak para emisionit, plas sherri për audiencë mes Ermalit dhe Luanës

Mbrëmjen e sotme fillon “beteja” për audiencë mes emisionit “Xing me Ermalin” dhe emisionit të ri të Luanës “Shiko kush luan”. Të dy emisionet do transmetohen në orar primetime duke ia bërë të vështirë teleshikuesve përzgjedhjen.

E mes dy moderatorëve Ermal Mamaqit dhe Luana Vjollcës, pak para fillimit të emisioneve ka plasur sherri.
Ermal Mamaqi ka postuar një foto në Instagram ku i shkruan fansave të mos harrojnë të ndjekin sot në 21:00 “Xing me Ermalin”.
“Janë të zënë sonte”, i komenton Luana ndërsa Ermali ja kthen: “Të lutem dil nga jeta ime…
MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për me tepër informacione