Telefonata dhe mesazhi i ri i kryeminstrit për Tahirin, cfarë do ndodhë sot te Çani?

Sipas burimeve të 360grade.al, Rama ka bërë një telefonatë të gjatë me Çanin për të folur mbi intervistën e pritme, në lidhje me situatën ku gjindet maxhoranca e tashmë.
Thuhet se Rama do të përqëndrohet te kazani mediatik dhe te shtrembërimi që ky kazan, sipas tij i ka bërë Çështjes Tahiri dhe qëndrimeve të tija publike në lidhje me të.
Rama pra është në kërkim të një interviste-bisedë, ku të ketë më shumë ngjyra se në studio e tjera Tv, sepse te ngjyrat, ai ndjehet sigurisht më i fortë.
Përveç kësaj burimet dëshmojnë se marrëdhëniet personale ndërmjet të dyve, janë përmirsuar shumë kohët e fundit dhe sidomos, mbas intervistës së gjatë fushatës zgjedhore 2017.

Per te lexuar me shume hap linkun/linqet me poshte

24 thoughts on “Telefonata dhe mesazhi i ri i kryeminstrit për Tahirin, cfarë do ndodhë sot te Çani?”

 1. Great goods from you, man. I have take note your stuff previous
  to and you are just extremely excellent.
  I really like what you have got right here, really like what you’re stating and the way through which you say it.
  You are making it entertaining and you continue to take care of to
  stay it wise. I can’t wait to read much more from
  you. This is actually a great website.

 2. Having read this I believed it was extremely informative.

  I appreciate you finding the time and energy to put
  this content together. I once again find myself personally
  spending a lot of time both reading and posting comments.
  But so what, it was still worth it!

Leave a Reply

Your email address will not be published.