LAJM I KEQ: Vdes Kemajli i serialit “Kara Sevda” , e përfundojnë serialin

Sot është transmetuar episodi i fundit i serialit “Kara Seva”, i cili falë ngjarjes dhe aktrimit të mrekullueshëm të artistëve, para ekranit të RTV21 ka arritur që të mbledh mijëra shikues.

Në këtë serial Neslian Atagul dhe Burak Ozcevit janë shfaqur në rolet kryesore dhe me interpretimin e tyre kanë bërë për vete publikun shqiptarë. Fundi i serialit ka qenë dëshpërues për shumë fansa pasi ka përfunduar tragjikisht.


MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për me tepër informacione

2 thoughts on “LAJM I KEQ: Vdes Kemajli i serialit “Kara Sevda” , e përfundojnë serialin”

Leave a Reply

Your email address will not be published.