Kontrolli në shtëpinë e Tahirit, Klodiana Lala jep detaje: Nuk u sekuestrua as celulari, as laptopi

azetarja e njohur Klodiana Lala është e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Të Paekspozuarit” të Ylli Rakipit ën News24 dhe ka dhënë detaje lidhur me kontrollin e banesës së Saimir Tahirit nga Policia Gjyqësore.

Lala ka zbuluar se në shtëpinë e Tahirit nuk është sekuestruar as telefoni personal i ish-ministrit dhe as laptopi i tij, apo ndonjë laptop tjetër që mund të gjendej në banesë.

MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për me tepër informacione

2 thoughts on “Kontrolli në shtëpinë e Tahirit, Klodiana Lala jep detaje: Nuk u sekuestrua as celulari, as laptopi”

Leave a Reply

Your email address will not be published.