Kryemadhi bën deklaratën e fortë: Tahiri ka kërcënuar Ramën, heto ku ndodhet Çako dhe familja e tij

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi në një lidhje të drejtpërdrejtë në emisionin “Opinion” moderuar nga Blendi Fevziu ka thënë se kryeministri Edi Rama ka marrë kërcënime nga ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri.

Ajo hodhi edhe pyetjen se ku gjendej Drejtori i Policisë së Shtetit, pasi ka ditë që është fshirë nga afera e ngjarjeve të ndodhura. Për këtë Kryemadhi i ka kërkuar Fevziut dhe gazetarëve të hetojë.

MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për me tepër informacione