Ajo e akuzoi se ishte zhdukur, Policia e Shtetit “dhëmbë për dhëmbë” Monikës: Ja ku është Çako

Pasi kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi hodhi dyshime të mëdha se ku ishte Drejtori i Policisë së Shtetit dhe familja e tij, përgjigja ka ardhur pa vonuar.

Ajo i bëri thirrje Blendi Feviut dhe gazetarëve të tjerë të hetonin për këtë gjë.
Por olicia e Shtetit ka reaguar menjëherë dhe i ka dërguar një mesazh drejtpërsëdrejti në emision Fevziut. Haki Çako është kthyer nga Amerika dhe tani ndodhet në shtëpinë e tij dhe familja e tij gjendet në Shqipëri”.

MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për me tepër informacione

2 thoughts on “Ajo e akuzoi se ishte zhdukur, Policia e Shtetit “dhëmbë për dhëmbë” Monikës: Ja ku është Çako”

Leave a Reply

Your email address will not be published.