Fisnik Ismiali përfshihet në një debat banal me aktorin kosovar

Aktori dhe moderatori, Valon Maloku, i cili njihet edhe si mbështetës i hapur i LDK-së, është përfshirë në një debat në rrjetet sociale me kandidatin e PSD-së për deputet ,Fisnik Ismailin.

Gjithçka ka nisur nga një status i Fisnik Ismailit, i cili me ironi ka thënë se po mban shpresë të bëhet deputet, pasi Albini si kryeministër t’i burgos disa prej deputetëve të AAK-së. Në këtë postim të tij i është përgjigjur me gjuhë banale, aktori Valon Maloku, transmeton “Zëri.info”

E nuk ka vonuar reagimi i Ismailit i cili u kundërpërgjigj me gjuhë të njejt.

Më poshtë mund të shihni nivelin e bisedës së tyre:

Image