Elvis Naci poston foto me familjen e tij, ndërsa shkrimi brenda fotos do t’ju mahnisë ♥

Elvis Naci poston foto me familjen e tij, ndërsa shkrimi brenda fotos do t’ju mahnisë ♥ .. Imami Elvis Naçi është shumë i njohur jo vetëm në Shqipëri, por kudo në trevat shqiptare. Ai është kthyer tashmë në një burim shprese për shumë shqiptarë. Elvisi ka publikuar një foto të familjes së tij në Instagram, ku shkruan se “Familja eshte gjithmone e para!”.

Ne foton e postuar ne profilin e tij, Elvisi ka marre reagime nga me te shumtat. “Sado ngarkeses te kemi Vellezer dhe Motra te nderuara Familja eshte gjithmone e para!”, shkruan Elvisi. Për shkak të popullaritetit të tij të madh në mesin e myslimanëve të Shqipërisë, por edhe me … për të lexuar më shumë, ju ftojmë që të vazhdoni artikullin e plotë më poshtë/hap re,klamën