I keni te gjithe perberesit ne shtepi : Hiqni thinjat me kete perberje dhe shkelqeni flokun tuaj

Pija çudibërës : Kjo pije e bërë në shtëpi e përmirëson shëndetin e lëkurës dhe i kthen flokët e thinjur në ngjyrën e tyre të mëparshme, natyrale, më të trashë se më parë.

Përbërësit dhe përdorimi:

200 ml vaj i farës së lirit,

4 limona,

3 thelpinj hudhre dhe

1 kg mjalte.

Së pari, vendosni limonat dhe hudhrën në një blender. Shënim: qëroni lëkurën e vetëm dy limonava para se t’i vendosni ato në blender.

Pas kësaj, shtoni mjaltin, vajin e farave të lirit dhe përziejini derisa të bëni një përzierje homogjene. Vendoseni përzierjen në një kavanoz qelqi dhe mbylleni mirë. Ftoheni përzierjen dhe lejeni për disa orë.

Konsumojeni këtë pije para çdo vakti nga 1 lugë gjelle.

Shënim: Sigurohuni të përdorni lugët prej druri, në vend të metalikeve dhe konsumoni të paktën 3 herë çdo ditë. Kjo pije do të kthejë ngjyrën natyrale në flokët tuaj dhe do t’i bëjë flokët të shkëlqyeshëm dhe më të trashë se kurrë.

Nëse doni të merrni rezultatet më të mira, sigurohuni që ta përdorni për 2 javë dhe ju lutemi mos harroni te na ndihmoni te mirmbajme faqen vetem duke shtypur(mbi foton ose mbi videon) qe ndodhet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin SHQIPE .