Rama poston foto nga restoranti: Ne katunarët e Surrelit jemi shumë krenarë për “Cerenin”

Kryeministri Edi Rama ka postuar një foto në Instagram me pronarin e restorantit të njohur pranë shtëpisë së shefit të qeverisë në Surrel.Kryeministri flet me superlativa për restorantin ‘Ceren’, ndërsa tërheq vëmendjen teksa e quan veten dhe biznesmenin katunar.

“Ne katunarët e Surrelit jemi shumë krenarë për “Cerenin”, një nga restorantet më të mirë në Shqipëri, lexo lajmin e plote