Aksident tragjik: Basketbollisti i njohur serb mbetet në koma, vdesin dy të tjerë

Basketbollisti i njohur serb, Ognjen Kuzmic, të dielën u shtrua urgjentinsht në spital, pas një aksidenti të rëndë komunikacioni në Serbi, transmeton Gazeta Metro.

Basketbollisti i skuadrës serbe, Red Star, ka pësuar lëndime të rënda në këtë aksident. Sipas asaj që raportojnë mediat serbe, Kuzmic ka thyer nofullën dhe ka lënduar gjoksin,vazhdo lajmin e plote