Agim Çeku: “Rusët” që hynë në tunelin e Goleshit ishin serbë

Ish-komandanti i Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Agim Çeku, ka treguar arsyen pse forcat ruse u futën në Kosovë para KFOR-it.

Çeku për emisionin “Blic Interview me Astrit Gashin” ka treguar në detaje se çfarë ka pasur në Tunelin e Goleshit, transmeton Klan Kosova, shtyp r,eklamen dhe vazhdo

KETU