Tronditet Laçi / 25-vjeçari vritet me breshëri kallashnikovi pas sherrit për një vend parkimi

Policia lokale ka informuar ne lidhje me ngjarjen e rende qe ndodhi ne Lac ku ka humbur jeten 25-vjecari.Ne njoftim thuhet se në afërsi të stadiumit në Laç – Kurbin,në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi Viktor Shkorreti,25 vjeç.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/eve,vazhdo lajmin e plote