LAJMI FUNDIT / Milaim Zeka tregon kush e porositi Flora Brovinën për publikimin e fotografive

Deputeti i Kuvendit të Kosovës Milaim Zeka ka reaguar për fotot e publikuara nga deputetja e Kuvendit të Kosovës Flora Brovina siç thotë ai publikimi i fotove nga Brovina shkaktoi tërmet ngase sipas tij po flitet se kjo është bërë me këshillën e Kadri Veselit.

Zeka këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook,hap re,klamen dhe vazhdo

VAZHDIM