LSI sulmon Veliajn: Tiranasit kanë neveri për ty, Tirana di t’i fshijë nga memorja lëpirësit e pushtetit

Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka sulmuar kreun e Bashkisë Tiranë Erjon Veliaj.

Në një shënim në facebook Vasili thotë se Veliaj nuk i njeh Tiranasit, dhe se këta të fundit kanë neveri për të. Më tej ai thotë se “Tirana di t’i fshije nga memorja lepires pushteti si Veliaj”, vazhdo lajmin e plote