LAJM I FUNDIT: Tronnditet Suhareka, ky është vëllai qe vraau vëllanë, vetëm sepse..

Para pak minutash në fshatin Studenqan të Suharekës ka ndodhur një v*rasje. Rastin për Indeksonline e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i p*olicisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi. D*yshohet që vëllai ka v*rarë vëllanë.

“Tani jam duke shkuar në vendin e ngjarjes, e di që vetëm një person është v*rarë asgjë më shumë. Nuk i di motivet”, ka thënë ai shkurt pa dashur të japë informacione shtesë,shtyp re,klamen dhe vazhdo