Vajza e Besit dhe Xhensilës me Sindromë? Reagimi i Xhensilës na la pa fjalë

Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj e bën për ‘pesë pare’, një ndjekëse teksa ia ofendon vajzën.

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë prindër të një vajze por asnjëherë nuk ia kanë zbuluar fytyrën asaj, që e kanë pagëzuar me emrin Ajka.Një ndjekëse i ka komentuar në një foto Xhensilës dhe thotë se ‘Ajka e Xhensilës është me sindromë dhe për atë nuk e bëjnë publike’,vazhdo lajmin e plote