6-vjeçares nga Fieri i rrezikohet jeta nga epilepsia dhe mushkëria, familja apel për ndihmë: Edhe ato 7 -8 kokë lopë që kishim i shitëm, tani..

Kjo është thirrja e dëshpëruar e familjarëve të një vogëlusheje që rrezikon të humbasë jetën për shkak të disa sëmundjeve me të cilat ajo po lufton që nga dita e lindjes së saj.
Ornela, vogëlushja 6-vjeçare me sytë e kaltër vuan nga sëmundja e epilepsisë dhe nga mushkëria ,vazhdo ketu artikullin e plote