Alban Dudushi flet për familjen dhe rrëfen debatin me të bijën: Nisi të qante…

Moderatori shumë i njohur dhe i dashur për publikun, Alban Dudushi ishte i ftuar në “Thumb”, ku gjatë intervistës foli më shumë për marrëdhënien e tij me vajzën Joelle e cila tani është në moshën e adoleshencës.

Albani tregoi edhe një debat që ka pasur me të bijën së fundmi ku ajo nisi të qante,vazhdo ketu artikullin e plote